Кафедра іноземних мов

Науково-методична тема роботи кафедри: Розвиток комунікативної компетентності за допомогою сучасних педагогічних та інформаційних технологій для активізації творчого потенціалу учнів.

1. Пискунова Ірина Володимирівна, директор школи, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  2. Коляда Світлана Василівна, завуч, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  3. Тисленко Олена Геннадіївна, керівник кафедри, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  4. Степаненко-Пайпер Людмила Василівна, вчитель англійської мови, вища категорія.
  5. Соляник Ольга Миколаївна, вчитель англійської мови, перша категорія.
  6. Бодилєва Вікторія Володимирівна, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  7. Халамендик Ольга Миколаївна, вчитель англійської мови, перша категорія, старший вчитель.
  8. Проштика Олена Євгенівна, вчитель англійської мови, вища категорія.
  9. Матвєєва Аліна Євгенівна, вчитель англійської мови, вища категорія.
  10. Щербань Людмила Сергіївна, вчитель англійської мови, перша категорія.
  11. Деменко Наталія Миколаївна, вчитель англійської мови, перша категорія.
  12. Клименко Юлія Миколаївна, вчитель англійської мови, перша категорія.
  13. Щербак Інна Олексіївна, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  14. Біліченко Тетяна Анатоліївна, вчитель англійської мови, перша категорія.
  15. Домбровська Анна Сергіївна, вчитель англійської мови, перша категорія.
  16. Коляда Тетяна Василівна, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  17. Апеніна Олена Вікторівна, вчитель англійської мови, вища категорія.
  18. Бортнік Інна Володимирівна, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  19. Сокол Вікторія Валеріївна, вчитель англійської мови, вища категорія.
  20. Назаренко Наталія Володимирівна,  вчитель англійської мови, друга категорія.
  21. Мельничук Юлія Олександрівна, вчитель англійської мови, друга категорія.
  22. Ганусовська Ірина Олександрівна, вчитель німецької мови, друга категорія.
  23. Шуліка Надія Василівна, вчитель німецької мови, перша категорія.
  24. Бутко Андрій Анатолійович, вчитель французької мови, вища категорія, старший вчитель.
  25. Петренко Вікторія Дмитрівна, вчитель французької мови, вища категорія.