З перемогою у «Запорізьких викрутасах – 2018»!

24 березня 2018 року в Палаці культури «Орбіта» в рамках Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Магія танцю»  відбувся обласний етап конкурсу «Запорізькі викрутаси – 2018». З усіх районів Запорізького краю з’їхалися близько 100 хореографічних колективів, аби  продемонструвати свій талант, високу культуру, почуття прекрасного, обмінятися досвідом. Ініціаторами проведення заходу є Департамент освіти і науки облдержадміністрації та комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради. У складі журі були представники кафедри народної хореографії факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури, козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, Запорізького муніципального театру танцю, митці культури високого рівня, запрошені з академічних навчальних закладів різних областей України.

Гаврилова Анастасія (3-Б клас), Кобрина Анастасія (4-А клас), Голубова Катерина, Лебеденко Євгенія, Соловйова Вікторія (4-Б клас), Боброва Софія (5-Б клас), які гідно представляли на фестивалі нашу школу у складі спортивного клубу «Енерджи», завдяки своїй наполегливості та майстерності тренера Коломойця Олексія Анатолійовича,  вибороли І місце.

Задоволені результатом, дівчата продовжують щоденні тренування, адже усього за кілька днів, 31 березня, вони братимуть участь у ІІ етапі Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу в Павлограді. А вже за місяць, 29 квітня 2018 року, юні спортсмени запрошують  усіх  бажаючих стати свідками грандіозного спортивного видовища і на власні очі побачити їхній енергійний, запальний виступ: у тому ж таки   ПК «Орбіта» відбудеться  ІІІ етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. До участі в ньому готуються 10 учнів нашої школи.

Бажаємо творчого натхнення і перемог у майбутніх змаганнях!