ЗУСТРІЧ З ІНСПЕКТОРАМИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

23 жовтня до нашої школи завітали інспектори із зв’язків з громадськістю УПП в м. Запоріжжі Кириченко Ірина Вікторівна та Михайловський Олександр Олександрович, які провели профілактичну бесіду на тему «Права та обов'язки підлітків» для учнів 5-А і 5-Б класів.

Правоохоронці розповіли учням, що порушення прав іншої людини приводять до відповідних наслідків, а саме притягнення до відповідальності.

Ситуативні задачі, які інспектори ставили перед учнями, мали на меті допомогти їм виявити причину правопорушення та його наслідки.

Поряд з цим, патрульні наголосили, про необхідність самостійно дбати про особисту безпеку та у разі виникнення небезпечної ситуації знати, як і до кого можна звернутись за допомогою.

Кожен учасник заходу наприкінці зустрічі мав змогу обмінятися думками й враженнями з гостями.