Знов CHEERLEADING об’єднав шкільну родину…

Краще один раз побачити, ніж почути або прочитати….26 жовтня знову в нашій школі відбувся фестиваль команд з черлідінгу, який залишив неймовірно яскраві враження у всіх присутніх. CHEERLEADING – це такий вид спорту, який поєднав в собі елементи шоу і видовищних видів спорту, таких як танці, гімнастика, акробатика. Привабливість цього виду спорту зумовлюється поєднанням складності й краси рухів, емоційним контактом із глядачами. Команда повинна виходити на майданчик не лише заради того, щоб виконати тяжке завдання, а й показати себе, передати свій настрій і позитив глядачам, уміння дружити, спілкуватися в колективі. Черлідинг як ніякий інший командний вид спорту неможливий без взаємовиручки й підтримки усередині команди. Усі спортсмени повинні бути єдиним цілим організмом, який випромінює енергію.

Все це поєднали у своїх виступах команди: 5А класу – кл. керівник  Петренко В.П., 5-б класу – кл. керівник Деменко Н.М., 6-Б класу – кл. керівник Вінник Н.О., 7-А класу – кл. керівник Плющ О.М., 7 Б класу – кл. керівник Наголюк Т.О., 8-Б класу –кл. керівник Щербак І.О., 9-А класу – кл. керівник Криштопа Н.М., 9-Б класу – кл. керівник Колесник Н.М., 10 –Б класу – кл. керівник Сєнік С.І., 11-А класу – кл. керівник Вовк С.В., 11-Б класу – кл. керівник Сидоренко О.Я..

Команди дружньо підтримували та підбадьорювали вболівальники та ведучі фестивалю Павленко Данііл та Хрищанович Даніела, учні 11-А класу.

Та найскладніше на фестивалі було журі у складі директора школи І.В. Пискунової, заступника директора з ВР О.П. Кулініч, заступників директора з НВР С.В. Коляди та О.М. Перепелятник, оскільки виступи команд були неперевершеними, незабутніми, яскравими, театралізованими. Кожна команда нагороджена грамотою у наступних номінаціях:

• 5А – «Вдалий дебют»;
  • 5Б – «Яскравий виступ»;
  • 6Б – «Спортивно-музичний виступ»;
  • 7А – «Динамічний виступ»;
  • 7Б – «Оригінальний виступ»;
  • 8Б – «Самий оригінальний виступ»;
  • 9А – «Самий креативний виступ»;
  • 9Б – «Самий динамічний виступ»;
  • 10Б – «Спортивно-музичний виступ»;
  • 11А – «Професійний виступ»;
  • 11Б – «Самий яскравий виступ».

По закінченню фестивалю всі пішли додому втомлені, але з гарним настроєм та з новими ідеями для виступу на наступний рік.