За гідність та патріотизм!

31 жовтня в нашій школі відбулася визначна подія. До школи завітали учасники АТО від громадської організації «Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя»: Безтужев Д.В., Хуртак Д.О., Марінюк І.М., які в присутності  директора школи Пискунової І.В., заступника директора з ВР Кулініч О.П., класного керівника 11-Б класу Деменко Н.М., та однокласників, нагородили ученицю 11-Б класу Дар’ю Хуртак медаллю «За гідність та патріотизм».

Гості  також подарували школі книгу Валентини Михайлової «З Україною в серці». На сторінках цієї книги автор розповідає про шлях становлення особистості кожного свого героя від дитинства до сьогодення. Окремі сторінки присвячуються безпосередній участі героїв у захисті суверенітету і незалежності нашої держави під час антитерористичної операції (АТО ) в Україні 2014-2015 років.