Запоріжжя готується до зустрічі новорічних свят

19 грудня 2018 року, в День святого Миколая, в Запоріжжі урочисто розпочнеться цикл новорічних свят.

Перед будинком міськради 19.12.2018 р. відбудеться театралізоване свято, після якого 70 Миколаїв відправляться у всі райони міста щоб привітати зі святом діточок з обмеженими можливостями та дітей сиріт.

Також 19 грудня відбудеться святкове відкриття обласної головної ялинки на пл.Фестивальній (початок о 16-й годині) і о 17-й годині в той же день відкривається урочисто головна міська ялинка на пл.Маяковського.

Дорослих і детей чекають театралізовані виступи й розваги в спеціальних зонах біля ялинок.

Окрім того, протягом новорічних свят (з 23 по 25 грудня, 30 грудня, з 5 по 7 и 12 січня з 15:00 до 18:00 запоріжці зможуть побувати в гостях у святого Миколая.

На площі Маяковського в своєму яскравому будиночку на гостей чекає святой Миколай зі своїми казковими помічниками.

Кажна дитина зможе розповісти віршика чи заспівати пісню й отримати з добрих рук невеличкий подаруночок, а також зробити яскраві фото на пам'ять.

Вітаємо всіх учнів школи, їхніх рідних, робітників школи та їхні родини зі святом святого Миколая! Нехай всі будуть здорові й щасливі, бажаємо святкового настрою!

Про це інформує пресс-служба Запорізьскої міської ради.

Ходить по землі Святий Миколай

Святий Миколай, мультфільм