Запобігти. Врятувати. Допомогти

Необхідність в безпеці є однією з базових людських  потреб. Тому не дивно, що екстремальні, надзвичайні ситуації викликають тривогу, страх, відчай.

Відчуття безпеки, навпаки, супроводжується спокоєм.

Необхідність дбати про безпеку ні в кого не викликає сумніву. Однак, іноді, для цього не вистачає знань або важливих умінь і навичок.

Тому 18.10.2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» та «Тижня безпеки дитини в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних закладах у 2018-2019 навчальному році» у нашій школі відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти», на якій були присутні учні 6-8 класів ЗСШ № 40 та ліцею № 99. Мета цієї акції –  нагадати, що життя людини – найвища цінність, що всім нам треба дотримуватися принципу безпечної життєдіяльності.

Про алгоритм дій  під час надзвичайних ситуацій розповів провідний інспектор Запорізького міськрайонного  управління ДСНС України в Запорізькій області Пакуля Микола Олександрович.

Учні з задоволенням переглянули повчальні відеоролики та виступ шкільної команди ДЮП «Покоління Z»  та закріпили свої знання, уміння та навички з цього питання.

Дякуємо учнівському самоврядуванню школи за допомогу в підготовці та проведенні акції:

• Яровенко Марії  - 10-А клас,
  • Нестеренко Діані -10-А клас,
  • Скітяшиній Поліні - 10-А клас,
  • Вінник Дар’ї - 10-Б клас,
  • Тарасенко Дар’ї - 10-Б клас,
  • Голубову Дмитру - 10-А клас,
  • Жлуденку Кірілу - 10-А клас.