Вітаємо спортсменок!

7 березня 2020 року у місті Харків стартував Чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу. Напрочуд вдалим видався І етап чемпіонату для команди формейшн спортивного клубу «Енерджи», до складу якого входять 7 учениць нашої школи. Потужний виступ у фіналі змагань приніс спортсменкам 2 місце і срібні медалі.

Крім того, за підсумками рейтингу попереднього спортивного року формейшн «Енерджи» отримав від Федерації акробатичного рок-н-ролу України відзнаку «GOLDEN VICTRY» за 2 місце у категорії «Формейшн Юніори Дівчата», а Гаврилова Анастасія у своїй віковій категорії втретє поспіль отримала  відзнаку Найкраща спортсменка року.

І головна винагорода юних спортсменок за призові місця у змаганнях протягом кількох років – присвоєння звання Кандидат у майстри спорту України.

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України НАКАЗОМ № 1200р від 26.12.2019 р. департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради

присвоєно звання «КАНДИДАТ У МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ З АКРОБАТИЧНОГО РОК-Н-РОЛУ»

ГАВРИЛОВІЙ АНІСТАСІЇ  (5-Б клас)

КОБРИНІЙ АНАСТАСІЇ (6-А клас)

ГОЛУБОВІЙ КАТЕРИНІ (6-Б клас)

ЛЕБЕДЕНКО ЄВГЕНІЇ (6-Б клас)

ПШЕНИЧНІЙ ОЛЕСІ (6-Б клас)

СОЛОВЙОВІЙ ВІКТОРІЇ (6-Б клас)

БОБРОВІЙ СОФЇЇ (7-Б клас)

Бажаємо юним спортсменкам і їхньому тренеру Коломойцю Олексію Анатолійовичу подальших перемог та нових спортивних здобутків.