Відпочинок та перемога! Хіба таке можливо?

З 15 по 18 червня на прекрасному теплому березі Азовського моря в селі Генічеська Гірка відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Сузір’я талантів України», в якому взяли участь й наші дівчата: Бережна Анастасія та Шаталова Даніела зі своєю партнеркою Шамоновою Дар’єю. Наші учениці завоювали симпатію глядачів та визнання своєї талановитості членами журі. За виступи в цирковому жанрі: за акторську майстерність, складність трюків та оригінальність номерів гімнастки посіли перші місця!

Але дівчата встигли не тільки прославити нашу школу  в Херсонському районі, але й чудово відпочити! Звичайно ж, день спортсменок починався в ранкової зарядки! Але у вільний від фестиваля й тренувань час Настя та Даніела разом з друзями зі свого колективу  стрибали з пірса в воду, занурювались в бурхливі води моря та насолоджувались морським повітрям, сонечком та канікулами!

Дівчата! З перемогою вас! Пишаємось вами! Нових досягнень вам! І чудових, веселих, незабутніх канікул!

Керівник циркової студії Халамендик Ольга Миколаївна