Відкритий урок з трудового навчання

28.02.17 був проведений відкритий урок в ЗСШ№40 у 6Б класі вчителем Колот В.М. Були присутні: адміністрація ЗСШ №40, вчителі шкіл: МГА №9 , ліцей №99, ЗОШ №51, НВЗ №108.

Тема уроку: Моделювання фартуха.
Мета:
Навчальна
: забезпечити засвоєння учнями знань про професію модельєра та найпростіші прийоми технічного моделювання; формувати вміння із нескладного моделювання фартухів;
Розвивальна: сприяти розвитку просторової уяви та художнього смаку в учнів;
Виховна: виховувати творче ставлення до праці, самостійність під час розв'язування творчих завдань.

Дівчата виконали практичну роботу: «Нескладне моделювання фартуха». Клас був розділений на групи, кожна група працювала над своїм окремим завданням.

Психологічні вправи, цікава гра, показ робіт бувших учнів, які вже стали модельєрами та переможцями конкурсів,  мотивували учнів до плідної праці над завданнями практичної роботи, додавало їм впевненості на уроці, створювало позитивний емоційний настрій.

Під час вивчення нового матеріалу учні познайомилися з видами моделювання, конструктивними та декоративними лініями. Ці знання були реалізовані при виконанні практичної роботи, всі учні отримали гарні оцінки за урок.

Колот В.М., вчитель трудового навчання