Відкритий урок з курсу «Ділова англійська мова»

15 грудня 2016 року вчитель англійської мови Коляда Тетяна Василівна провела відкритий урок  на підтвердження вищої категорії  у рамках атестації. Тема уроку «Гроші» мала на меті  продемонструвати зацікавленість та мотивацію учнів 11-б класу до вивченні курсу «Ділова англійська мова». Урок  виявив монологічні та діалогічні навички учнів, сприяв пізнавальному інтересу до історії та культури України,країн Європи та англомовних країн.

Під час уроку учні виконували граматичні та лексичні вправи,розповідали про історію виникнення грошей та особливості грошових одиниць різних країн. Виконуючи практичну роботу, учні розглядали банкноти: українські гривні, євро, британські фунти та  американські долари за допомогою лупи,  - порівнювали,  відзначали їх особливості та заповнювали порівняльну таблицю. Протягом уроку учні брали участь у «фінансовій конференції», виступали як представники різних країн, співали пісні, використовували прислів’я про гроші, переглядали презентацію вчителя США про долари, слухали поради та побажання від Ms.Prosperity (Пані Процвітання) щодо збереження та примноження грошей. Урок стимулював аналітичне, порівняльне та критичне мислення учнів.