Відкритий урок-гра з математики

7 грудня 2016 року вчитель початкових класів Червінська Ірина Володимирівна провела у 1-А класі відкритий урок з математики з теми «Таблиці додавання і віднімання числа 2. Додавання і віднімання по 2. Розв’язування задач», мета якого продовжити розвивати уміння порівнювати, аналізувати, удосконалювати навички само- та взаємоконтролю, пам'ять, увагу, мислення; створення умов для формування соціальної компетентності, компетентності продуктивної творчої праці; виховання працьовитості, пізнавального інтересу до вивчення математики, відповідальне ставлення до навчання, культура математичної мови.

На урок до дітей «завітав» найбільший у світі поціновувач солодощів – Карлсон.

Учні у формі гри створювали «Математичне кафе» за таким порядком роботи:

1. Створення назви кафе.
  2. Оформлення  інтер’єру.
  3. Сервірування столу:
  • приготування коронної страви;
  • розкладання чайного сервізу;
  • естетичне оформлення столу;
  • приготування чаю.
  1. Виготовлення запрошень.

Діти із задоволенням працювали з перфокартами, виготовленням «прикрас» для торту у вигляді диференційованих математичних завдань, виконували різноманітні логічні завдання.

На завершальному етапі учні зробили листівки-запрошення для своїх друзів та залишили свої рекомендації до «Книги скарг і пропозицій», які записали на диктофон.