Відбулося свято відкриття літнього пришкільного табору «Веселка»

З 4 червня у нашій школі розпочав роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Веселка», а 5 червня відбулося свято його відкриття. 74 школяра з п'яти шкіл району, а саме – гімназії №45, ліцею №99, ЗОШ №49, МГА і учні ЗСШ №40 стали вихованцями табору.
Організувати дозвілля дітей допомагають фахівці Центру естетитчного виховання Хортицького району. В таборі працюють гуртки - танцювальний та вокальний, студенти педколеджу проводять майстеркласи з образотворчого мистецтва, організовують віртуальні подорожі країнами світу. Вихованці табору знайомляться щодня з новою країною, її географією, традиціями та звичаями її народів. Головна тема виховної роботи табору - "Україна - Європейська держава".