Виставка малюнків юних художників

В нашій школі для учнів 5, 6 та 7-х класів працює гурток малювання під керівництвом учителя мистецтва Вікторії Юріївни Ніконенко. Юні художники із задоволенням навчаються малюванню й виставляють свої роботи на міні-виставках. Вони розуміють, що мистецтво живопису дозволяє не тільки розвивати себе як особистість, а й розглядати малювання як майбутню професію.

Експозиції розміщують в коридорі чи вестибюлі школи, вони можуть бути як тематичними, присвячені якомусь святу (видатній даті чи події), так і звичайними. Зараз на авторській міні-виставці представлені чудові роботи учниці 5-А класу Кравцової Софії. В експозиції представлені малюнки на різні теми, виконані в різних техніках (акварель, олівець).