Великодні подарунки воїнам АТО

Напередодні Великоднього свята вже традиційно учні нашої ЗСШ №40 приготували подарунки для воїнів АТО. Кожен клас долучився до благодійної акції «Великодній кошик» для захисників, що тримають наше небо. Склали в коробки пасочки, чай, печиво, цукерки та інші смаколики, долучивши до подарунків ще виготовлені власноруч листівки й великодні аплікації. Особливо постаралися молодші школярі.

Діти поставилися до цього завдання з добрим серцем і відкритою душею. Учні написали вітання зі святом та побажання воїнам скорішого повернення додому. Наші захисники неодмінно відчують тепло дитячих сердець. Нехай справдяться дитячі побажання.

Відвезти на передову подарунки воїнам взялася відомий в Запоріжжі волонтер - Надія Мороз. Хлопці допомогли загрузити коробки в машину й побажали волонтерам щасливої дороги.

Відомий в Запоріжжі волонтер - Надія Мороз