Благодійний фестиваль «Мама+Я»

4 вересня 2018 р. в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» м.  Запоріжжя відбувся благодійний фестиваль «Мама + Я», направлений на підтримку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Організаторами заходу виступили благодійний фонд «Мама Я» та Запорізька міська рада.

Учасниками фестивалю були і учні нашої школи. В ході фестивалю відбулися два концерти, під час яких учасники на сцені демонстрували свої творчі здібності в танцях, співах, грі на музичних інструментах, читанні віршів, спортивних змаганнях. Мета заходу – підтримати дітей даної категорії, дати можливість їм проявити свої таланти і творчість. Діти мали можливість поспілкуватися з однолітками і знайти нових друзів. Всі учасники фестивалю отримали цінні призи та подарунки. Також учасникам була надана гуманітарна допомога.