«Шевченківська весна-2018»

Щороку на початку березня відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем. 13 березня у актовій залі ЗЗОШ №32 відбувся районний фестиваль «Шевченківська весна - 2018».

На сцені учениці 3-х класів нашої школи (Гасумян Карина, Дичек Вероніка,  Караджова Софія, Карпенко Єлизавета – 3-А, Гій Ольга, Короленко Поліна, Нікольська Анна, Сак Катерина – 3-Б, Марченко Валерія – 3-В) презентували свій талант у літературно-музичній композиції «Жіноча доля в творчості Т.Г. Шевченка». До композиції увійшли: пісня «Зацвіла в долині червона калина» на слова Т. Шевченка та інсценізація уривку з поеми «Катерина».

Участь у таких заходах спонукає молодше покоління не забувати та вшановувати Великого Кобзаря і захоплюватися його творчістю.

Поточняк Л.М., класовод 4-Б класу