«Чому мови такі різні?»

05 рудня 2017 р. до нашої школи завітала доктор філологічних наук, доцент кафедри англійської філології ЗНУ Козлова Тетяна Олегівна. Учням 11-х класів пощастило послухати лекцію Тетяни Олегівни з лінгвокраїнознавства «Чому мови такі різні?». Нещодавно повернувшись з наукової експедиції до Полінезії, викладач поділилася своїми здобутками у сфері лексикології та етнології. Учні та викладачі англійської мови ЗСШ № 40 Коляда С.В., Бодилєва В.В., Матвєєва А.Є. і Тисленко О.Г. також мали можливість ознайомитись з монографією Козлової Т.О. Зустріч пройшла у простій невимушеній атмосфері, де слухачі мали нагоду усвідомити закономірності цивілізаційних процесів, окремі механізми трансформації англійської мови у поліетнічну систему, розглянути тенденції розвитку англійської мови у глобальній лінгва-франка, а також сформувати уявлення про корелятивні зв’язки у розвитку мовної та культурної систем.

Чекаємо нових пізнавальних зустрічей з викладачами вишів нашого міста.

Бодилєва В.В., вчитель англійської мови