«Урок справедливості»

20.11.2018р. в ЗСШ № 40 Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) за підтримки Ради суддів України відбувся «Урок справедливості». Так учні 1А, 1Б та 1В класів мали змогу поспілкуватись із суддею Шевченківського районного суду м. Запоріжжя - Звєздовою Наталією Сергіївною. Захід відбувся в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльності суддів» за підтримки Програми агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Під час уроку було презентовано новий мультфільм «Кінь проти хом’яка». Діти активно приймали участь у дискусії та мали можливість відчути себе в ролі справедливих суддів, допомогали героям мультфільму вирішити суперечку, яка виникла між звірами.

«Урок справедливості» мав на меті ознайомити дітей з місією суду в суспільстві та продемонструвати на прикладі мультфільму, що можуть бути різні точки зору на суперечку і для вирішення якої потрібен суд.

Заступник директора з НВР Т.П. Денисенко