«МИ ЦИРКОМ РОЗФАРБОВУЄМО ЖИТТЯ!»

З 11 по 13 квітня на манежі державного Запорізького цирку пройшов Всеукраїнський фестиваль циркового мистецтва. Учениця 6-А класу нашої школи Анастасія Бережна взяла участь в ньому. Настя виступала в одному з найскладніших жанрів – еквілібр, де треба утримувати рівновагу, стоячи на руках. Наша юна гімнастка запропонувала журі цікавий, веселий, запальний номер на стільці під відому пісню «Я люблю буги-вуги». Настя не тільки показала свої вміння стояти на руках на стільці у будь-якому положенні, але й своєю посмішкою, яскравим костюмом та веселим танцем заслужила аплодисменти усіх глядачів.

Вітаємо Настю з почесним третім місцем та бажаємо подальших успіхів та перемог в такому нелегкому виді мистецтва, яке робить наше життя яскравішим, життєрадісним, наповненим талантами та дивом!

Керівник циркової студії «Торнадо» Халамендик О.М.