«Клініка дружня до молоді»

Протягом березня і квітня 2018 року фахівцями  «Клініки дружньої до молоді» (відділ медичної допомоги підліткам та молоді) були проведені профілактично-просвітницькі лекції для учнів 7-11 класів про вплив шкідливих звичок на здоров’я дівчинки, про особисту безпечну поведінку в дорослому  житті та інше. Також фахівці ознайомили дітей з особливостями роботи клініки, метою якої є збереження здоров’я підлітків та молоді, формування свідомого ставлення до особистого здоров’я, шляхом отримання знань та формування навичок здорового способу життя.

Представники Клініки розповсюджували візитки своєї Клініки з адресою і номерами телефонів, по яким можна звернутися за допомогою.

Відвідавши лекції фахівців «Клініки дружньої до молоді», учні отримали відповіді на питання, які їх найбільше хвилюють у цьому віці.

В нашому районі «Клініка дружня до молоді» працює на базі КУ «ЗМБДЛ № 5» за адресою вул.. Новгородська 28А.