«ВПРАВНІ КОЗАЧАТА»

25.10.2018 року на базі школи була проведена спортивно-патріотична гра «Козацький гарт» серед учнів 2-4 класів. Учні змагалися у 9-ти конкурсах та продемонстрували свої найкращі якості: підготували назви команд, девіз, емблеми, вивчили українські патріотичні пісні (етап «У дружньому колі»), показали свої знання з фізичної культури та знання про козацтво (етап «Вправні козачата» та «Розумнички»), спритність, винахідливість та командний дух (етапи «Переправа», «Вправний влучник» та «Сила духу»), спритність та швидкість (етапи «Опля! Картопля!» та «Найкращий отаман»), продемонстрували свою пам'ять (етап «Розвідники»).

Свято пройшло дуже весело, цікаво та в запальній боротьбі за перемогу. Багато дітей були одягнені в національні костюми, вишиванки; голови дівчаток прикрашали віночки.

Переможцями спортивно-патріотичної гри «Козацький гарт» серед учнів других класів стали учні 2-Б класу, ІІ місце посіли учні 2-А класу, ІІІ місце – учні 2-В класу.

Серед учнів третіх класів перемогу здобули учні 3-В класу, ІІ місце зайняли учні 3-А класу, ІІІ місце посіли учні 3-Б класу.

Серед учнів четвертих класів перемога у учнів 4-Б класу, ІІ місце посіли учні 4-В класу, а ІІІ місце – учні 4-А класу.

Вітаємо учасників всіх команд та їхніх класних керівників з перемогами. Дякуємо за організацію, підготовку та проведення свята вчителеві фізичної культури Назаренко Юлії Олександрівні.

Заступник директора з ВР Кулініч О.П.