Нова українська школа

НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням

НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислуховуються до думки кожного, вчать критично мислити, не боятись проявити себе. 

На уроках англійської під час виконання різних цікавих завдань діти не тільки вивчають мову, але й здобувають навички спілкування, взаємодії,  вислювлювання своєї думки. 

Вчитель англійської мови Халамендик О.М.

Їх навчатимуть не так, як нас. П’ять відео про НУШ

Нова українська школа стартувала. Понад 448 тисяч дітей вперше сіли за парти і почали навчатись так, як до цього лише 200 класів по всій Україні.

Міністерство освіти і науки підготувало відео, які пояснюють, що таке НУШ і як відбуватиметься навчання учнів. Публікуємо їх із тектовими доповненнями. Впевнені, вони стануть в пригоді для пояснень батькам, що ж очікує їхніх дітей на уроках.

Звернення Лілії Гриневич

Перші кроки Нової української школи

Початок. Початкова школа. Саме з початкової школи почалася реформа шкільної освіти. Саме  тут започатковуються основи основ. Саме тут працюють вчителі, які стають для дітей першими «шкільними мамами». Сьогодні, 1-А клас,  повела у Країну Знань Шпет Олександра Григорівна, 1-Б клас – Лисенко Любов Федорівна,  1-В клас-Мелешко Олена Миколаївна. Саме вони, запускають процес змін у школі. Адже головне буде відбуватися в класах - між учнями і вчителем.

В Україні затвердили новий порядок зарахування дітей до школи (ДОКУМЕНТ)

Міністерство освіти на Міністерство юстиції узгодили порядок зарахування дітей до школи.

Про це повідомили на FB-сторінці МОН“У Мін’юсті підписано порядок зарахування учнів до 1 класу. 

Отож для вступу до школи першачків не змушуватимуть проходити будь-які конкурси на перевірку знань. Всі матимуть гарантований доступ до освіти якнайближче до місця проживання. Це  один з важливих принципів реформи освіти”, – йдеться у повідомленні.

Документ набуде чинності 8 травня після публікації в “Офіційному віснику України”. Нижче можна ознайомитись з новим порядком.

 

До уваги шановних батьків!

Міністерство освіти і науки України винесло на громадське обговорення порядок зарахування, відрахування та переведення учнів. Проект наказу «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» оприлюднили на сайті МОН.

Цей порядок має регулювати зарахування, відрахування та переведення учнів у школах, гімназіях та ліцеях.

Що потрібно знати про обов’язкове підвищення кваліфікації вчителів НУШ

Міністерство освіти і науки затвердило програму, згідно з якою вчителі та педагогічні працівники проходитимуть курси підвищення кваліфікації для роботи в Новій українській школі. Про те, що це означає і як буде реалізовано на практиці розповідається тут.

Уряд затвердив новий Стандарт початкової освіти: Що це означає

Державний стандарт початкової освіти – це базовий документ, який визначає основні засади й підходи до навчання в початковій школі, а також вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів навчання здобувача освіти і загальний обсяг навчального навантаження. У загальній частині документу написано, що він “є першою частиною Державних стандартів повної загальної середньої освіти, які охоплюють усі три її рівні”. За словами одного з авторів Стандарту Романа Шияна, це забезпечить послідовність під час створення наступних стандартів, і тоді між трьома рівнями освіти не буде розриву.

Сторінки